www.MotovidloDesign.cz

Jana Bílková

Jana Bílková

Jsem designerka a grafička na volné noze. Mám ráda čistou a moderní grafiku a preferuji minimalizmus. Mým heslem je, že méně je někdy více. Mnou realizované práce si můžete prohlédnout v sekci Portfolio.

Mimo grafiku se zajímám i o fotografickou tvorbu, některé mé práce si můžete prohlédnout na www.photojane.cz.

Moji výhodou je, že vám vytvořím návrh na míru společně s nafocením potřebných materiálů. Díky tomu jsou mé služby více komplexní.

Neváhejte mě oslovit s jakýmkoliv přáním či požadavkem. Otevřená jsem i pro delší spolupráci.

Na Facebooku

Grafický design

Zajišťuji grafické návrhy loga, vizitek, prezentací, dokumentů, plakátů, propagačních materiálů, razítek, zkrátka všeho, co budete potřebovat pro svoji propagaci či svůj business. Zabývám se i úpravou jakýchkoliv digitálních dokumentů.

Nabízím:

Corporate Identity

 • Grafické návrhy logotypů, včetně grafického manuálu
 • Komplexní návrh vizuálního stylu

Reklama

 • Návrhy reklamních předmětů
 • Návrhy tištěné reklamy, reklamních bannerů, štítů apod.

Digitální úprava dokumentů

 • Úprava fotografií, včetně tvorby fotokoláží
 • Grafická úprava (formátování) dokumentů
 • Příprava vzhledu prezentací
 • Převod dokumentů mezi formáty

Tiskoviny

 • Návrh tiskovin

Corporate Identity

Corporate identity, nebo-li jednotný vizuální styl – zajistíte si tím perfektní firemní image. Jedním z prvků jednotné vizuální komunikace je i logo. Správně navržené logo mluví za vás, mnoho vašich zákazníků si vás bude pamatovat i díky vašemu logu, proto není vhodné realizaci loga podcenit. Pokud je logo a celá vizuální komunikace firmy jednotná, ucelená a správně navržená, jeví se firma jako silná a spolehlivá. Proto doporučuji nechat návrh na odbornících, kteří vám v této oblasti poradí a navrhnou vám jednotnou vizuální komunikaci celé firmy. Pokud se jí budete držet, máte z jedné části úspěch zaručen.

Nechte si ode mě navrhnout logo a všichni o vás budou vědět. Nabízím několik typů služeb v této oblasti:

 • Návrh loga + grafický manuál
 • Komplexní návrh vizuálního stylu

Návrh loga + grafický manuál

Navrhnu vám logo na míru a dodám vám ho ve vektorovém formátu, aby bylo použitelné pro další využití. Vypracuji vám přehledný a funkční grafický manuál, podle kterého budou umět logo aplikovat všichni, kteří ho budou chtít někdy použít.

Komplexní návrh vizuálního stylu

V tomto balíčku služeb vám navrhnu nejen logo a jeho aplikaci, ale i komplexní řešení v oblasti vizuální komunikace, tj. využití firemních barev, návrhy šablon pro dokumentaci, prezentace, vizitky apod. Vše zapracuji do přehledného grafického manuálu, díky kterému můžete zásady vizuální komunikace ve vaší firmě komunikovat mezi zaměstnance a obchodní partnery.

Reklama

Reklama je všude kolem nás a je potřeba i v této oblasti vyniknout, aby si vás vůbec potencionální zákazníci všimli. Zabývám se grafickými návrhy reklamních předmětů, reklamních bannerů, vývěsních štítů, letáků apod.

Digitální úprava dokumentů

Dnes se bez digitálních dokumentů neobejdeme a používáme je takřka denně. Bohužel ne každý s nimi umí pracovat, tak jak by potřeboval. Ráda vám s tím pomůžu. Máte vlastní fotografie a chcete je vylepšit nebo z nich vytvořit koláž na profesionální úrovni? Neváhejte se na mě obrátit, fotografie vám ráda profesionálně upravím. Nebo potřebujete převést obrázek do vektorové grafiky? Nevíte si rady s úpravou dokumentů? Ani tyto práce pro mě nejsou problém. Potřebujete, aby vaše prezentace působila profesionálně, ale nevíte jak na to? Není pro mě žádný problém naformátovat vám dokument podle vašich představ a navrhnout příjemně působící prezentaci.

Tiskoviny

I v dnešní digitální době se stále používají tištěné dokumenty. Buďte vidět a oslovte své zákazníky originální dárkovou poukázkou, profesionálně vypadající nabídkou svých produktů nebo nepřehlédnutelným plakátem. Ať se rozhodnete pro tvorbu nabídkového letáčku, poukázek, pozvánek, plakátů nebo třeba i billboardu, ráda vám udělám návrh přímo na míru.