www.MotovidloDesign.cz

Jana Bílková

Jana Bílková

Jsem designerka a grafička na volné noze. Mám ráda čistou a moderní grafiku a preferuji minimalizmus. Mým heslem je, že méně je někdy více. Mnou realizované práce si můžete prohlédnout v sekci Portfolio.

Mimo grafiku se zajímám i o fotografickou tvorbu, některé mé práce si můžete prohlédnout na www.photojane.cz.

Moji výhodou je, že vám vytvořím návrh na míru společně s nafocením potřebných materiálů. Díky tomu jsou mé služby více komplexní.

Neváhejte mě oslovit s jakýmkoliv přáním či požadavkem. Otevřená jsem i pro delší spolupráci.

Na Facebooku

Webdesign

V dnešní době se na internetu prezentuje snad každý, je ale otázka, jak se prezentuje. Hezká a zároveň funkční webová prezentace je jen krůček k úspěchu. Pokud své zákazníky vylekáte již při první návštěvě vašich stránek, je takřka pravděpodobné, že je už nikdy více neuvidíte. Proto neodpuzujte své klienty, ale naopak je přitáhněte a polapte do svých sítí. Svěřte svůj web do rukou odborníků a nebudete litovat.

Potřebujete webové stránky nebo se chcete jen prezentovat na internetu a nevíte jak na to? Nabízím několik služeb, které vás určitě zaujmou:

  • Návrh grafického vzhledu vašich webových stránek (webdesign)
  • Kompletní realizace webové prezentace

Návrh grafického vzhledu vašich webových stránek (webdesign)

Nabízím kvalitní návrh grafického vzhledu vašich stránek. Preferuji jednoduchost, moderní vzhled a přehlednost celého webu.

Kompletní realizace webové prezentace

Tento balíček zahrnuje tvorbu webových stránek od návrhu designu, nainstalování RS WordPress (WordPress je celosvětově rozšířený profesionální redakční systém, který umožňuje postavit jakýkoliv web a usnadňuje jeho správu i uživatelům, kteří neznají ani základy tvorby webů), přípravu šablony a nakonec spuštění celé webové prezentace pod vámi zvolenou doménou. Pokud neumíte pracovat v RS WordPress, zaučím vás, jak si své stránky spravovat po obsahové stránce. Pokud již web máte a chcete provést jeho redesign, ráda vám pomůžu i s tímto.